ما که هستیم؟

   

درباره ما

نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از تام به چشم می‌خورد. پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در طول حیات شرکت باعث گسترش توانایی‌ها شده و استفاده از ابزار مناسب، زیرساخت‌های محکمی در شرکت بنیان نهاده است. محیط کار صمیمی در کنار راه‌کارهای نوین تصمیم‌سازی مشارکتی، رشد و هم‌افزایی قابل توجهی در تام ایجاد کرده و نهایتا با تکیه بر پتانسیل‌های ایجاد شده ضمن توسعه محصولات به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار، جامه عمل پوشانیده است. الگوی مدیریت به‌روز، جذب و گردش سریع اطلاعات در کنار امکانات تحلیل هوشمند داده‌ها، تام را به شرکتی پویا بدل نموده است. استفاده از این زیرساخت‌ها امکان شناخت فرصت‌ها و کشف نیازهای آتی جامعه را میسر کرده است. تام امکان یک خرید لذت بخش و ساده به صورت آنلاین را در قلمرو تجهیزات تقویت امواج مغز ایجاد کرده و با استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم فروش اینترنتی برای هموطنان عزیز ارزش آفرینی در جهت صرفه جویی در وقت و هزینه می نماید. محصول اصلی این فروشگاه ، تجهیزات تقویت امواج مغز می باشد. محدوده مشتریان تام از مصرف کنندگان نهائی ، خرده فروشان ، عمده فروشان تا فروشگاه های زنجیره ای و سازمان های مختلفی است که می توانند با عقد قراردادی با تام به دریافت تخفیف های ویژه به کارکنان خود اقدام نمایند.

ویژگی ها؟

   

ویژگی ما

 • راحت و با بهترین قیمت
  به بزرگترین مرکز مشاوره، انتخاب و خرید اینترنتی تجهیزات تقویت امواج مغز خوش آمدید!
 • انتخاب بهتر با دانش بیشتر
  در تلاشیم تا با ارائه دانش لازم به شما ، بتوانید مناسب ترین دستگاه را برای خود انتخاب نمایید. به همین علت بخش دانش نامه مغز را ایجاد نمودیم. “دانش نامه مغز ” برای تمامی کسانی است که می خواهند اطلاعات بیشتری در زمینه مغز داشته باشند .
 • تجربه خریدی امن و آسان
  تام با کسب گواهی نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره ، از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت، این اعتماد را به کاربران گرامی می دهد که از مرکزی معتبر و دارای تاییدیه های تجارت الکترونیکی خدمات دریافت می کنند.
  همچنین تام تاییدیه ای از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی مربوط به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز دارا می باشد.
 • سیاست ساده تعویض کالا
  ما مفتخریم به داشتن سیاست تعویض دستگاه بر طبق شرایط مندرج در دفترچه گارانتی. لذا در این صورت بدون هیچ پرسشی و به سادگی دستگاه را مرجوع خواهیم ساخت. مهمترین نکته برای ما این است که شما از تام رضایت داشته باشید. ما متعهدیم بهترین کیفیت خدمات را ارائه دهیم.
 • سیاست اخلاقی
  mytam.ir توسط شرکت پارسه صنعت اندیشه اهورایی به شماره ثبت 33099 به آدرس کرج، میدان آزادگان، جنب برج میلاد، ساختمان 110، واحد5 اداره می شود .

تیم ما

اقای مهندس جلیل قلی زاده

خانم دکتر حمیده خلیل پور

man-touching-futuristic-blue-screen
۹۲

راحت و با بهترین قیمت

۹۷

انتخاب بهتر با دانش بیشتر

99

سیاست ساده تعویض کالا

۹۹

سیاست اخلاقی

مستقیم با ما در تماس باشید

راحت ترین خرید را با ما تجربه کنید